back to top
15.3 C
Ostrołęka
wtorek, 23 września 2025 r.

Czarny Punkt Wodny w miejscowości Kępiste – Borowe

REKLAMA

W miejscowości Kępiste –  Borowe w gminie Zaręby Kościelne w powiecie ostrowskim pojawiła się tablica informująca o Czarnym Punkcie Wodnym. Została postawiona w związku z ubiegłorocznym  tragicznym zdarzeniem. W sierpniu utonął tam 38-letni mieszkaniec gminy Zaręby Kościelne.

REKLAMA

Tablica Czarny Punkt Wodny oznacza miejsca, w których dochodziło do największej liczby utonięć, w związku z niebezpiecznymi wirami, ukształtowaniem dna czy brawury kąpiących się. Dzięki znakom osoby wypoczywające nad rzekami lub jeziorami będą wiedziały, gdzie należy zwracać szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo.

fot. kwp.radom.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA
Bezpieczne wakacje baner

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex