sprawdź szczegóły
back to top
-7.9 C
Ostrołęka
czwartek, 8 stycznia 2026 r.

Adam Wołosz zaśpiewał w ostrołęckim muzeum

REKLAMA
Operetki czar

'Maciek”, 'Polski Ikar” czy 'Kolęda Codzienna” to tylko wybrane tytuły utworów jakie znalazły się na debiutanckiej płycie Adama Wołosza 'Surowizna”. Wczoraj (21 listopada) w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce odbyło się spotkanie z artystą.

REKLAMA

Na krążek złożyło się 13 utworów, do których autorem zarówno tekstu jak i muzyki jest Adam Wołosz. Wśród nich zarówno nastrojowe, dojrzałe ballady, jak i cięższe bluesowe brzmienia  Prace nad płytą trwały rok, a każdy utwór na niej zawarty, to krótka opowieść z życia muzyka. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, którą zarejestrowaliśmy przed koncertem.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex