18.3 C
niedziela, 8 września 2024 r.

52 Mistrzostwa Polski w Ringo 2024 (zdjęcia)

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy z powiatu ostrołęckiego na 52 Mistrzostwach Polski w Ringo. Zdobyli trzy medale złote, dwa srebrne i dwa brązowe. Chłopcy w kategorii dwójki szkolne do lat 13 powtórzyli zeszłoroczny sukces i obronili tytuł mistrzowski.

Zawody rozegrano 8 czerwca na stadionie Centrum Sportu w Szamotułach.

Reprezentacja Powiatu Ostrołęckiego to uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej w Nasiadkach, zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ‘Nasiadki”.

W kategorii młodzik drugie miejsce zajął Bartosz Bacławski, wśród młodziczek trzecia była Anna Nasiadka.

W kategorii juniorka drugie miejsce walczyła Kornelia Gromek, a trzecie Paula Nasiadka.

W kategorii weteranki zwyciężyła Sylwia Smilgin-Kamińska.

W dwójkach dziewcząt do lat 13 wygrały Wiktoria Wiska i Anna Nasiadka, a wśród chłopców tytuł mistrzowski obronili Bartosz Bacławski i Kacper Wiski.